Kto získa ocenenie TVÁR ERASMUS+?

Predstavujeme vám ocenenie „Tvár Erasmus+“ – súťaž, ktorej cieľom je podporiť a vyjadriť uznanie realizátorom projektov Erasmus+ či jednotlivcom zapojených v programe Erasmus+, ktorí sa dlhodobo usilujú o šírenie dobrého mena programu a svojimi aktivitami významne prispievajú k jeho propagácii na Slovensku. Súťaž Tvár Erasmus+ spoločne organizujú SAAIC – Národná agentúra programu Erasmus+ pre vzdelávanie a odbornú prípravu a IUVENTA – Národná agentúra programu Erasmus+ pre mládež a šport.

Pomôžte nájsť na Slovensku tie pravé „Tváre Erasmus+“, ktoré reprezentujú rôzne sektory vzdelávania a prispievajú svojimi aktivitami k šírenia posolstva programu Erasmus+!

Medzi nominovanými v sekcii Mládež je aj riaditeľka VÚDPaP – Janette Motlová. Je zakladateľkou EDUMY a dlhodobo prináša kvalitné projekty, zamerané na rozvoj kompetencií mládeže zo znevýhodneného prostredia. Považuje sa za človeka, ktorý mal v živote štastie. Šťastie na ľudí, nadšencov, na kolegov v práci. Program Erasmus+, ktorý využívame už aj vo VÚDPaP, jej pomohol nájsť svoj potenciál už v roku 2000, ešte ako program Mládež pre Európu, neskôr Mládež a Mládež v akcii.

Podporiť svojich favoritov na Ocenenie Tvár Erasmus+ môžete tu: https://www.erasmusplus.sk/index.php?sw=5015 

Zdroj: https://www.erasmusplus.sk/ 

 

Zdieľať:

Prihlásenie / Registrácia

Ste prihlásený/á

Nemáte ešte vytvorený účet? Zaregistrujte sa.