Rodičia a deti – prázdniny po korone

Milí rodičia, pripravili sme pre vás nový interaktívny webinár!

KEDY? 2.7.2020 od 13:00 hod.

Rodičia stoja pred novou situáciou – po týždňoch školského voľna a krízových mesiacoch prichádzajú prvé “pokoronové” prázdniny.

Sú prázdniny po dlhšom voľne v niečom iné? Na čo môžu slúžiť, aké môžu mať formy a ako je vhodné ich vyplniť? Čo sa dá naučiť z fungovania počas krízy? Ako môže cez prázdniny fungovať starostlivosť o dieťa zo strany rozvedených alebo oddelene žijúcich rodičov?

Počas interaktívneho webinára bude aj na Vaše otázky ohľadom prázdnin a rodičovstva odpovedať PhDr. Dagmar  Kopčanová  PhD., poradenská psychologička a terapeutka, ktorá  má  dlhoročné skúsenosti v oblasti psychologického a výchovného poradenstva, školskej psychológie a rodinnej terapie. Okrem pôsobenia vo Výskumnom ústave detskej psychológie a patopsychológie, taktiež externe prednáša študentom VŠZaSP sv. Alžbety v Bratislave.  Spolupracuje s viacerými mimovládnymi  domácimi aj zahraničnými organizáciami. Zapája sa tiež do projektov v rámci medzinárodnej organizácie UNESCO, kde pôsobí ako lektorka a medzinárodná konzultantka.

Webinár má obmedzenú kapacitu 20 ľudí. Prihláste sa a napíšte, čo Vás zaujíma, v tomto dotazníku: https://bit.ly/2Yxy3oQ

Ak sa nemôžete zúčastniť, ale radi by ste položili otázku, môžete tak urobiť tu https://bit.ly/2BKEdZy

Webinár bude nahrávaný, tváre účastníkov budú rastrované. Nahrávku zverejníme.

Webinár pre Vás pripravil národný projekt “Štandardy” Výskumného ústavu detskej psychológie a patopsychológie. Tento projekt sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje.

 

Zdieľať:

Prihlásenie / Registrácia

Ste prihlásený/á

Nemáte ešte vytvorený účet? Zaregistrujte sa.