Ste pripravení na konferenciu 3xKaM? Témy konferencie a jednotlivé príspevky sú pripravované tak, aby mali účastníci príležitosť rozvinúť zručnosti využiteľné počas štúdia i praxe

V tomto ročníku Vám predstavíme novodobé prístupy v odbore spolu s užitočnými príkladmi od odborníkov z oblasti psychológie, pedagogiky a iných spoločenských vied. Čaká Vás všetko toto a veľa iného, ako napríklad blok vyhradený špeciálne Vašim osobným skúsenostiam počas života na vysokej škole a otázke ako sa starať o svoje mentálne zdravie.

Nezabudnite sa zaregistrovať pred 15. novembrom, veríme, že sa uvidíme na štvrtom ročníku virtuálnej, študentskej konferencie, ktorá sa bude konať  23. – 24. novembra 2023. Registrovať sa môžete na TOMTO ODKAZE.

Ak ste študentom/študentkou, ktorý/ktorá by sa chcel/chcela podeliť o svoju prácu v odbore, zaregistrujte sa taktiež do 15. októbra a my Vám umožníme stať sa rečníkom/rečníčkou na konferencii 3xKaM! Budete môcť získať skúsenosť s prezentovaním svojej práce na medzinárodnej konferencii.

Sledujte našu Facebook stránku udalosti 3xKaM konferencie, kde sa dozviete o konferencii a samotnom programe viac!

Zdieľajte a posielajte Vašim kolegom/kolegyniam alebo spolužiakom/spolužiačkam.

Zdieľať:

Prihlásenie / Registrácia

Ste prihlásený/á

Nemáte ešte vytvorený účet? Zaregistrujte sa.