»VÚDPaP v médiách
VÚDPaP v médiách2019-10-17T22:41:56+01:00

VÚDPaP V MÉDIÁCH

Ako sa darí pri realizácii národného projektu Štandardy? Odpovedá hlavná odborná riešiteľka A2 – Mgr. Lenka Martinkovičová, PhD.

november 25th, 2019|

Čo je cieľom národného projektu Štandardy? Odpovedá obsahová manažérka Mgr. Paulína Nekorancová, PhD.

október 17th, 2019|

Komentáre vypnuté na Čo je cieľom národného projektu Štandardy? Odpovedá obsahová manažérka Mgr. Paulína Nekorancová, PhD.

Predstavujeme vám nového projektového manažéra nášho národného projektu Štandardy – Mgr. Matúša Ferenčíka

október 17th, 2019|

Komentáre vypnuté na Predstavujeme vám nového projektového manažéra nášho národného projektu Štandardy – Mgr. Matúša Ferenčíka
Load More Posts

Kategórie

Medzinárodná odborná konferencia
DIEŤA V OHROZENÍ 2019

Dní
Hodín
Minút
PRIHLASOVANIE ÚČASTNÍKOV JE UKONČENÉ

V dňoch 7.11.-8.11.2019 bude Výskumný ústav detskej psychológie a patopsychológie v Bratislave organizovať v spolupráci s Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu SR, UNESCO a Slovak Telekom, v poradí už XXVIII. ročník odbornej konferencie Dieťa v ohrození. Tento rok sa budeme venovať téme inklúzie a deťom v náročnej životnej situácii.

Konferencia je zameraná najmä na výmenu odborných skúseností medzi domácimi i zahraničnými expertmi vrátane prezentácie výsledkov práce Výskumného ústavu detskej psychológie a patopsychológie v tejto oblasti.

Termín prihlásenia účastníkov je najneskôr do 18.10.2019.

Záväzná prihláška na konferenciu TU | Pozvánka

Osobnosť poradenstva a Mladý talent poradenstva

Osobnosť poradenstva a Mladý talent poradenstva – to sú dve kategórie, v ktorých privítame vaše nominácie na ocenenie pre výnimočných ľudí v poradenstve. Oceňovať ich budeme na konferencii Dieťa v ohrození 7.11.2019. Koho z osobností poradenstva by ste nominovali vy? Hlasovať môžete TU.