VÝZVA NA ZAPOJENIE SA – OVEROVANIE OBSAHOVÝCH ŠTANDARDOV V PRAXI

Pozývame odborných zamestnancov v poradniach a odborných a pedagogických zamestnancov v rámci školských podporných tímov zapojiť sa do overovania obsahových štandardov v praxi.

Veríme, že obsahové štandardy môžeme overiť v rámci každodenného poskytovania odborných činností. Cieľom je zistiť, či vytvorené obsahové štandardy zodpovedajú potrebám odborných a pedagogických zamestnancov a potrebám detí a ich rodinám. Zároveň nám overovanie v praxi ponúkne spätnú väzbu na to, v akej miere obsahové štandardy prihliadajú na možnosti poradenských zariadení, práce odborných a pedagogických zamestnancov v rámci školských podporných tímov.

Cieľom overovania obsahových štandardov je reflektovať ich odbornú úroveň, multidisciplinárnu spoluprácu a ich kompatibilitu s odbornými činnosťami, ktoré odborní a pedagogickí zamestnanci každodenne poskytujú deťom a ich rodinám v rámci systému poradenstva a prevencie.

Prihlásiť sa do overovania môžete do 20.2.2022, viac informácii o podmienkach a priebehu overovania a prihlasovací formulár nájdete na tomto odkaze: www.vudpap.sk/overovanie-standardov

Zdieľať:

Prihlásenie / Registrácia

Ste prihlásený/á

Nemáte ešte vytvorený účet? Zaregistrujte sa.