Jana Lednická: ,,Minuloročné ocenenie Osobnosť poradenstva mi vnieslo do života dojatie, vďaku a nesmierne silné povzbudenie do ďalšej práce“

V minuloročnej kategórii Osobnosť poradenstva za rok 2022 si svoje ocenenie prevzala PaedDr. Jana Lednická, riaditeľka Centra poradenstva a prevencie v Bratislave. Aké pocity jej toto ocenenie prinieslo a ako vníma podporu svojich kolegov? Dozviete sa v krátkom vyjadrení.

PaedDr. Jana Lednická:

,,Toto ocenenie mi vnieslo do života dojatie, vďaku a nesmierne silné povzbudenie do ďalšej práce. Veľmi si tiež vážim kolegov, ktorí významne ovplyvňujú môj profesijný život.

Galavečera Osobnosť poradenstva som sa nemohla osobne zúčastniť, čo ma mrzelo. Pamätám si však okamih, kedy som sa dozvedela, že som získala ocenenie. Bola som práve s mojimi kolegami a cítila som nesmierne dojatie z toho, koľko rešpektu, úcty a blízkosti mi prejavili.

Bolo príjemné počuť kolegov zo škôl a poradenských zariadení, ktorí sú vzdialenejší od našej práce a práve ocenenie ich primälo, aby sme sa spojili. S veľkou úctou som prijala ocenenie od zriaďovateľa – RÚŠS v Bratislave, ktorý dokáže prinášať ľudskosť nielen do náročných chvíľach, ale aj do takýchto príjemných.

Ďakujem za každý jeden hlas, ktorý mi bol v rámci ocenenia Osobnosť poradenstva zaslaný. Je mi cťou pôsobiť na mojom pracovisku a priala by som si, aby ocenenie mohli získať mnohí zanietení ľudia, ktorí v poradenskom systéme pracujú a tvoria ho.

Ďakujem Výskumnému ústavu detskej psychológie a patopsychológie za dôstojné prejavenie úcty a prípravu slávnostného podujatia.“

Oceňovanie Osobností poradenstva sa blíži. Ak aj vy chcete nominovať svojho favorita na Osobnosť poradenstva alebo Mladý talent poradenstva, kliknite na TENTO ODKAZ. Vaše nominácie môžete zasielať do 15. apríla 2024.

Zdieľať:

Prihlásenie / Registrácia

Ste prihlásený/á

Nemáte ešte vytvorený účet? Zaregistrujte sa.