Návrh procesných štandardov bude zverejnený na pripomienkovanie odbornou verejnosťou

V rámci národného projektu Štandardizáciou systému poradenstva a prevencie k inklúzii a úspešnosti na trhu práce zverejníme 17.8.2020 na pripomienkovanie odbornou verejnosťou návrh procesných štandardov multidisciplinárneho prístupu v systéme výchovného poradenstva a prevencie (VPaP). 

Cieľom pripomienkovania je zabezpečiť dostatok priestoru na získanie dôležitých vstupov a návrhov od všetkých aktérov systému VPaP. Pripomienkovanie bude trvať do 17.9.2020. Vďaka posúdeniu a zapracovaniu týchto pripomienok bude spracovaná finálna verzia procesných štandardov.

Zároveň 20.8. realizujeme webinár k návrhu procesných štandardov, kde Vám podrobne vysvetlíme filozofiu aj proces tvorby procesných štandardov ako i celý proces pripomienkovania. Link na prihlásenie sa na webinár zverejníme už zajtra na našom webe a facebook-u, nájdete ho už teraz aj v augustovom newsletteri VÚDPaP.
(Tento projekt sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje)

Zdieľať:

Prihlásenie / Registrácia

Ste prihlásený/á

Nemáte ešte vytvorený účet? Zaregistrujte sa.