Čo prinieslo ocenenie Osobnosť poradenstva víťazom za rok 2021?

Blíži sa v poradí už 4. ročník ocenenia Osobnosti poradenstva a tak sme sa opýtali minuloročných víťazov, čo im ocenenie prinieslo, prečo sa oplatí nominovať kolegov/kolegyne a ako vnímali moment ocenenia.

 Čo Vám prinieslo ocenenie – prečo sa podľa Vás oplatí nominovať kolegov/kolegyne?
„Ocenenie mi prinieslo uvedomenie, že sa oplatí robiť svoju prácu poctivo a hlavne pracovať v prospech klientov a pomáhať im. Myslím si, že ďalšie pozitívne poznanie je uvedomenie si, že máte okolo seba ľudí, kolegov, ktorí to vidia a neváhajú to povedať verejne cez nomináciu.“ – PhDr. Mgr. Ľubomír Tichý, riaditeľ CPPPaP v Banskej Bystrici, ktorý získal ocenenie Dlhodobý prínos v systéme poradenstva a prevencie 2021.

Máte kolegu, alebo kolegyňu, ktorí sa napriek krátkym skúsenostiam v systéme poradenstva a prevencie preukázali výnimočnými zručnosťami, či nasadením? Dajte nám vedieť na TOMTO ODKAZE.

Ako ste vnímali moment ocenenia?
„Moment ocenenia v kategórii Mladý talent poradenstva bol pre mňa jednak veľkým prekvapením a silným emotívnym zážitkom avšak najmä dôležitou spätnou väzbou od kolegov a odborníkov z oblasti psychológie, že to čo robím v práci a profesná cesta po ktorej kráčam, čo sa snažím prinášať klientom, má zmysel.“ – Mgr. Petra Andelová, psychologička v CPPPaP, ktorá získala ocenenie Mladý talent poradenstva 2021.

Nominovať Osobnosti poradenstva môžete aj tento rok v dvoch kategóriách: Osobnosť poradenstva 2022 a Mladý talent poradenstva 2022. Slávnostne oceníme aj ďalšie dve kategórie: Dlhodobý prínos v systéme poradenstva a prevencie 2022 a Výnimočné ocenenie VÚDPaP-u.

Zdieľať:

Prihlásenie / Registrácia

Ste prihlásený/á

Nemáte ešte vytvorený účet? Zaregistrujte sa.