Prečítajte si výroky minuloročných víťazov a nominujte Osobnosť poradenstva 2022 ešte dnes

Ako ste vnímali moment ocenenia?

„Moment ocenenia bol veľmi príjemným prekvapením, úžasnou spätnou väzbou od rodičov klientov, našich kolegov, spolupracovníkov na dlhoročnú prácu nielen moju, ale aj celého nášho kolektívu CŠPP, keďže sme ocenenie získali aj ako celé poradenské zariadenie. Myslím, že všetky sme boli dojaté a šťastné, že ľudia ocenili,  ako sme našu prácu robili a kam sme sa postupne spolu dostali.“ - PaedDr. Martina Rzymnanová, surdopédka a vedúca CŠPP získala ocenenie Osobnosť poradenstva 2021.

Čo Vám prinieslo ocenenie?
„Dôležitý a pre mňa hodnotný prínos tohto Ocenenia bolo silné vnútorné posilnenie a povzbudenie k ďalšiemu profesnému i osobnému rastu. Som presvedčená že nominovať kolegu na Osobnosť poradenstva je úžasný spôsob ako zviditeľniť jeho profesný prínos, oceniť snahu o skvalitnenie odbornej starostlivosti a popriať mu veľa síl do ďalších krokov.“ – Mgr. Petra Andelová psychologička v CPPPaP získala ocenenie Mladý talent poradenstva 2021.

Vaše nominácie nám zasielajte najneskôr do 5. februára 2023 na  TOMTO ODKAZE v dvoch kategóriách: Osobnosť poradenstva a Mladý talent poradenstva. Ocenenie sa udeľuje výnimočným osobnostiam zo zariadení poradenstva a prevencie. V kategórii Mladý talent poradenstva sa ocenenie udeľuje odborným zamestnancom vo veku do 35 rokov vrátane, s odbornou praxou min. 3 roky.

Viac o minuloročnom oceňovaní Osobnosti poradenstva nájdete na stránke: https://vudpap.sk/dvo/dvo-op-2021/

 

 

Zdieľať:

Prihlásenie / Registrácia

Ste prihlásený/á

Nemáte ešte vytvorený účet? Zaregistrujte sa.