#81 – Skríning rozvoja detí v predprimárnom vzdelávaní. Informačno-praktický webinár s informáciami potrebnými k používaniu metodiky Skríningu

Pripravili sme pre vás zostrih z webinára “Skríning rozvoja detí v predprimárnom vzdelávaní. Informačno-praktický webinár s informáciami potrebnými k používaniu metodiky Skríningu ”.

Cieľom tohto informačného videomanuálu je predstaviť pedagogickým zamestnancom, akým spôsobom je vhodné používať metodiku skríningu v predškolskej triede. Veríme, že vďaka videomanuálu získate cenné informácie a praktické rady k administrovaniu metodiky skríningu v predškolskej triede, ktoré následne môžete šíriť ďalej. Skríning rozvoja detí v predprimárnom vzdelávaní môžu od januára 2023 používať všetci zamestnanci predškolských zariadení, ktorí učia v predškolských triedach deti, ktoré dovŕšili 5 rokov a viac. Po vzhliadnutí videomanuálu si budete môcť vyskúšať nielen to – kde nájdete potrebné dokumenty k metodike  skríningu, ale aj napríklad to, ako správne takýto skríningový záznamový hárok vyplniť, či správne vyhodnotiť, ale najmä to – AKO s výsledkom pracovať ďalej. Ak vám ani tento materiál nepomohol, neváhajte nás s vašimi otázkami, pripomienkami, ci podnetmi kontaktovať na: karin.belovicova@vudpap.sk alebo ivan.belica@vudpap.sk.

Ak ste sa ho nemohli zúčastniť, môžete si ho pozrieť tu:

Ľutujeme, niektoré záznamy sú dostupné len pre odborných 
a pedagogických zamestnancov a pre študentov

 Pre sprístupnenie je potrebné sa prihlásiť, alebo registrovať.

Zdieľať:

Ďalšie zaujímavé webináre z kategórie:

Prihlásenie / Registrácia

Ste prihlásený/á

Nemáte ešte vytvorený účet? Zaregistrujte sa.