Newsletter 9/2022

Vyšlo septembrové číslo nášho newslettera. Čo sa v ňom dočítate?

  • Môžete využiť možnosť bezplatného vstupu na našu online konferenciu (nielen) pre študentov 3xKaM, ktorá opäť prinesie odborné a praktické poznatky pre študentky a študentov pedagogických, psychologických a sociálnych smerov, ako aj pre odborných a pedagogických pracovníkov a pracovníčky z praxe na Slovensku a v Českej republike.
  • V „Manuále začínajúceho školského psychológa“ sme aktualizovali informácie o podporných úrovniach vo vzťahu k odborným činnostiam školského psychológa a rozšírili sme informácie o činnosti a spolupráci v rámci školského podporného tímu.
  • Kolegovia z projektu „Štandardy“ zverejnili viaceré odborné postupy na témy Dieťa s viacnásobným postihnutím v edukačnom aj poradenskom procese a Dieťa s predĺžením povinného predprimárneho vzdelávania a jeho rozvoj v poradenskom aj edukačnom procese.
  • Z dielne tímu pre vzdelávanie a rozvoj ľudských zdrojov z projektu „Štandardy“ vyšiel dokument ku kariérovému vývinu pod názvom „Kariérový vývin v predškolskom veku“, užitočný pre učiteľov a vychovávateľov v materských školách.
  • Kolegovia z projektu „Usmerňovať pre prax“ od septembra spúšťajú už tretí cyklus online webinárov pre začínajúcich OZ/PZ, ktoré budú určené pre školských psychológov, školských špeciálnych pedagógov a sociálnych pedagógov a tiež online dotazníkový zber dát pre prieskum analýzy ľudských zdrojov pre zabezpečenie profesijného rozvoja a prieskum vzdelávacích potrieb OZ/PZ v systéme PaP.
  • Dozviete sa, čo sme skúmali v druhom štvrťroku tohto roka.
  • Opäť nechýbajú naše podcasty „Nahlas o deťoch“ a „Odborne na slovíčko“ a v závere knižné novinky.

 

Príjemné čítanie.

NEWSLETTER si môžete stiahnuť na TOMTO ODKAZE.

Zdieľať:

Ďalšie newsletter:

Prihlásenie / Registrácia

Ste prihlásený/á

Nemáte ešte vytvorený účet? Zaregistrujte sa.